Pazartesi, Kasım 06, 2006

SÜLEOĞLU FASHİON2Bundan mutlaka yapmalıyım.hemen mi başlasam.ay zaten bi dünya yarım iş ve siparişler var.bu aralar bi haller oldu bana zaten bi iş yaptığım yok.okul çok yoruyor beni çok..
Beyaz ve asalet.çok güzel ama çok..ama tabi zayıflara daha çok yakışır dimi ama???


Bunun biraz benzeri örmüştüm ben.Ayçiçeği.Keşke o zaman bu örneği görseydikte bunu yapsaydım .Benimki biraz zor kalıyor ya bunu yanında..
ama çok şık olmuş.bi tane örnek çıkarayımda ben bir kenara..Bu eldivenler hazır mış ama.örülede bilir yani.fikir için...


Şapka çok şeker.helede benim son günlerdeki pembe işlerime çok uyar.ama nasıl yapılmış bilmiyorum..müracaat komşum nilgün..

Bu arada bu güzel işlerin sahipleri devletimin öğretmenlerine bu güzellikleri bizlerle paylaştıkları için çok ama çok teşekkür ediyorum.Devamını dilerim arkadaşlar..

3 yorum:

berrince dedi ki...

Ya ben şimdi hangisine ne yorum yazayım kafam karıştı Nagihan :)
Hepside birbirinden güzel arkadaşım. Örenlerin ellerine sağlık.
Sevgiler,

gece kuşu dedi ki...

Al bendende okadar şekercik ya şalla ve şapkaya bayıldım nagihancım yapanların ellerine saglık canım yalnız benim ufak bir sorunum var şalın üzerini tıklıyınca model büyümesi için yok olmuyor.Şapkanın yapılışınıda merak ettim.Deyişik havalı bir model.Güzel paylaşımların için çok teşşekürler canım arkadaşım.
Sevgiler

Adsız dedi ki...

merhabalar,öncelikle ellerinize sağlık:)modanın adı niye süleoğlu,mahsuru yoksa öğrenebilir miyim lütfen?

Related Posts with Thumbnails